1.  8.00 - 8.45

Šakių autobusai

aikos logo

„Dainų dainelė"

„Dainų dainelė" - tai vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių. „Dainų dainelė" siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies solistus ir vokalinius ansamblius.
   Gegužės 3 dieną Šakių „Žiburio" gimnazijos merginų ansamblis, vadovaujamas mokytojos Daivos Martinaitienės, dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė" filmavime Vilniuje. Prieš tai ansamblis praėjo visus konkurso etapus. Merginos atliko L. Vilkončiaus dainą „Tu". Gitara akompanavo Domantas Starkauskas, o smuiku pritarė Paulina Balniūtė. Konkurso vertinimo komisijos pirmininkas - Virgilijus Noreika, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (toliau LMTA) Dainavimo katedros profesorius, vicepirmininkas - Romualdas Kondrotas, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos direktorius, Irena Milkevičiūtė, LMTA Dainavimo katedros profesorė, Artūras Novikas, dainų kūrėjas ir aranžuotojas bei kiti garbūs komisijos nariai. Komisija dalyvius vertino pagal šiuos kriterijus: intonavimą, vokalinius duomenis, ansambliškumą, repertuaro pasirinkimą ir interpretaciją, artistiškumą, sceninę kultūrą.
   Labai tikimės jūsų palaikymo balsuojant adresu www.dainudainele.lt, o mūsų pasirodymą per LRT televiziją galėsite pamatyti gegužės 22 dieną.