1.  8.00 - 8.45

Šakių autobusai

aikos logo

PROTMŪŠIS

01 protmusis  Pamatęs skelbimą, kad vyks Roberto Petrausko protmūšis, specialiai skirtas gimnazijoms visoje Lietuvoje, negalėjau susilaikyti ir surinkau gabiausių gimnazistų komandą. Gaila, bet pirmas žaidimas nepasisekė taip, kaip norėjosi: į pirmą turą važiavo tik 4 iš 6 mokinių, nes ir aš pats, komandos kapitonas, ir kitas mokinys negalėjome dalyvauti. Nepaisant to, mūsų komanda atsilaikė gana neblogai ir užėmė garbingą 4 vietą. Padarę keletą keitimų, pasistiprinę, vykome į antrąjį žaidimą pilnu pajėgumu:

aš, komandos kapitonas, Modestas Matusevičius, pirmokas Tomas Ignatavičius, antrokas Jonas Vaikšnoras, trečiokas Ignas Jasulevičius ir ketvirtokai Mindaugas Butkus bei Akvilė Pranskaitytė. Kadangi buvo susirinkę visi geriausi gimnazijos mokiniai, tai ir rezultatas labai aiškus - 1 vieta Marijampolėje ir netgi 15 rezultatas visoje respublikoje. Į trečiajį protmūšį vėl keliavome visi antrojo turo nugalėtojai. Neužmigę ant laurų mes susikaupę laimėjome ir trečiąjį turą Marijampolės apskrityje, o respublikoje užimėme garbingą 17 vietą. Verta paminėti, kad už abi vietas visi komandos nariai gavo saldžias dovanas - medaus. Gaila, bet mes vis dėlto nepatekome į finalinį žaidimą, kuris vyks Vilniuje, kur susirungs 18 geriausių komandų susumavus visų trijų turų rezultatus. Nors mums koją pakišo pirmasis turas, bet mes galutinėje įskaitoje užėmėme garbingą 34-ąją vietą. Nors ir nepatekome į finalinį žaidimą, bet tikrai nenuliūdome, nes smagiai drauge praleidome laiką, sužinojome kažką naujo ir, kadangi mes jau gavome informacijos, kad rudenį bus naujas šios lygos sezonas, tikrai vėl sudalyvausime kitame sezone, kuriame tikimės dar geriau pasirodyti!

03 protmusis   04 protmusis

07 protmusis   02 protmusis   06 protmusis