Pamokų laikas

  1.  8.00 - 8.45
  2.  8.50 - 9.35
  3.  9.45 - 10.30
  4.  10.45 - 11.30
  5.  11.55 - 12.40
  6.  12.50 - 13.35
  7.  13.45 - 14.30
  8.  14.35 - 15.20
 

Kontaktai

  V.Kudirkos g. 33, 

  LT-71124 Šakiai

 

  Raštinės tel.
  (8 345) 60176
  

  gimnazija@ziburys.sakiai.lm.lt

Naudingos nuorodos

Norint pamatyti šį turinį jums reikalinga naujausia JavaScript ir Flash grotuvo versija.

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Get Adobe Flash player

 

 

Elektroninis dienynas

Šakių autobusai

aikos logo


NEĮPRASTA PILIETIŠKUMO PAMOKA

piliet pamok   Praėjusį pirmadienį gimnazijoje vyko neįprasta pilietiškumo pamoka, kurią vedė politikas G. Steponavičius ir žinomas muzikos atlikėjas Svaras. Svečiai bendravo su gimnazistais apie tai, kaip jie supranta pilietiškumą, patriotizmą, kaip bendraudamas socialiniuose tinkluose gali išreikšti savo pilietiškumą. Svaro nuomone, pilietiškumas tai nėra vien vėliavos, himnas, balsavimas. Į tai reikia žvelgti žymiai paprasčiau – tai tiesiog žmogiškumas. Galime padėti vieni kitiems būti optimistais, paskatinti vieni kitus pasitikėti savimi, dalintis nuorodomis socialiniuose tinkluose apie pilietines akcijas.
   Kiekvieną dieną mes darome pasirinkimus. Mums daro įtaką sutikti žmonės, aplinka, kurioje gyvename, tačiau tik mes patys sprendžiame, ką rinktis – kilimą į šviesą ar leidimąsi į dugną.
   Svečiai dalinosi savo gyvenimiška patirtimi, mokyklinių metų prisiminimais, į tuos prisiminimus įpindami sąmojo, juoko, saviironijos. Gerą įspūdį paliko svečių betarpiškas bendravimas ir atvirumas.

 
Erasmus Lietuvos mokykloms

  Erasmus Lietuvos mokykloms Vytauto Didžiojo universiteto, ESN VMU (erasmus studentų tinklas) SocialErasmus vykdo projektą „Erasmus Lietuvos mokykloms", kurį remia švietimo mainų paramos fondas. Projektu siekiama stiprinti Vytauto Didžiojo universiteto ir Lietuvos bendrojo ugdymo institucijų bendradarbiavimą, skatinti studentus - Erasmus programos dalyvius ir mokinius – būsimuosius studentus, pažinti kultūrų ir kalbų įvairovę Lietuvoje ir Europoje.

   Norėdami sustiprinti moksleivių, studentų ir mokytojų tarpkultūrinio bendradarbiavimo įgūdžius, padidinti toleranciją užsienio šalių piliečiams, mūsų gimnazijoje  apsilankė   ir joje vedė  4 pamokas  trisdešimčiai  3  klasių mokinių VDU studentai savanoriai, į gimnaziją  atvykę kartu su užsienio studentais iš Pietų Korėjos, Čekijos ir  Meksikos. Jie  papasakojo apie savo šalis bei pravedė  kalbos pamokėles.

 
Tu tepliojai sienas baltas, akvarelė akvalangas... TYČIA!

PLYTA 2015 PlakatasKasmetinės Šakių „Žiburio“ gimnazijos meno dienos „Plyta“ sugrįžta. Gegužės 5-8 d. vyksiantys renginiai kvies visus keletą dienų pamiršti moksliškus vargus ir TYČIA išsilieti per įvairias menų formas. Programoje: Beatos Tiškevič - Hasanovos, Vilniaus dailės akademijos studentų parodų pristatymas, kūrybinės dirbtuvės su britų menininke Laurie Lax, vilniečio Džiugio Širvio ir žiburiečio Domanto Starkausko koncertai ir dar daugelis kitų įvykių.Renginys Facebook'e - http://goo.gl/x2bzJ8

Pristatomasis filmukas - https://www.youtube.com/watch?v=uOpa-IupMvg

 
RESPUBLIKINĖ DAILĖS OLIMPIADA

  

Sveikiname Vaivą Frančiakaitę respublikinėje dailės olimpiadoje „Lietuvos dvarų istorijos" užėmusią trečią vietą ir jai padėjusią mokytoją Audronę Vorevičienę.

 
KARJEROS DIENA

  Kovo 20 dieną gimnazijoje įvyko trečioji Karjeros diena. Šįsyk į renginį buvo pakviesti tik mūsų gimnaziją baigę ir aukštųjų mokyklų programas pristatantys mokiniai. Kiekvienas dalyvis turėjo pasirinkti keturis jį labiausiai dominusius užsiėmimus.
   Didžiausio susidomėjimo šiemet sulaukė Lietuvos Policijos ir Pasieniečių mokyklos. Ne mažai besidominčių buvo ir Vytauto Didžiojo, Kauno technologijos, Aleksandro Stulginskio universitetais. Ypatingo dėmesio sulaukė medicinos mokslai ir buvusių gimnazisčių Mildos Rakickaitės, Birutės Vorevičiūtės ir Erlenbach am Main pasakojimai apie ją. Įspūdingi susitikimai vyko su Vilniaus universiteto baudžiamosios teisės magistru Tautvydu Juškaičiu bei Vilniaus Gedimino technikos universiteto statybos inžinerijos bakalauru Tadu Grincevičiumi. Ypač audringai buvo priimtas Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Verslo informacijos vadybos bakalauras Laurynas Rėčkus, pristatęs savo projektą apie reklamą. Daug mokinių norėjo susitikti ir su IT verslininkais Živile ir Algirdu Unguvaičiais bei „Žinių radijo" laidos „Radioaktyvūs“ komandos atstovais tomu Naujokaičiu ir Justina Gedgaudaite. Be abejo, daug besidominčių buvo sportu ir menais, šias studija spristatė Guoda Venciūtė, Laurynas Skeisgiela, Tautvydas Antanaitis.
   Renginio metu šurmuliavo verslo mugė – vyko prekyba skanumynais ir gimnazijos marškinėliais.
   Taigi belieka Karjeros dienos dalyviams palinkėti rasti savo kelią ir eiti juo pirmyn.

 
SAVAITĖ BE PATYČIŲ

Kovo 23-29 d. skelbiama savaitė be patyčių, skirta susimąstyti apie savo ir bendraamžių elgesį socialiniuose tikluose.

   Kviečiame visus gimnazijos mokinius rašyti pozityvias mintis, linkėjimus ant mūsų mokyklos "Facebook sienos" pimajame aukšte.

  Fotografuokitės prie sienos ir nuotraukas siųskite į el. paštą ziburys.savivalda @gmail.com. Kiekvieną vakarą atrinktos nuotraukos bus talpinamos gimnazijos Facebook paskyroje.

 

 
PILIETIŠKUMO PAMOKA

  Kovo 12 dieną gimnazijoje istorijos pamokos vyko kitaip nei įprasta. Mokyklos aktų salėje veikė kilnojama paroda „Kelias į Kovo 11-ąją“. Jos autorius Vytautas Aleksandras Morkevičius surinko autentišką sąjūdžio laikų medžiagą ir kartu su kitu svečiu, buvusiu LR kariuomenės vyriausiuoju kapelionu dimisijos majoru Alfonsu Bulotu, dalinosi prisiminimais, kvietė jaunimą domėtis istorija, aktyviai dalyvauti savo šalies gyvenime.

 
2015 METŲ MOKYTOJA

 Metu mokytoja  2015 metų mokytoja nominuota ir mūsų gimnazijoje dirbanti lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, teatro mokytoja ekspertė, mokyklos vaikų ir jaunimo dramos studijos vadovė ir režisierė Vilija Meškaitienė. Metų mokytojo premija skiriama už reikšmingiausius pedagogikos srities darbus, visuomenės demokratinės kultūros, žmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą. Premiją kasmet skiria švietimo ir mokslo ministras. Kandidatus premijai gauti teikia mokyklų vadovų ir mokytojų asociacijos, švietimo įstaigų steigėjai, taip pat ministerija.
   Nuoširdžiai sveikiname Viliją, tapusią 2015 metų mokytoja. Linkime daug gražių kūrybinių idėjų būsimuose darbuose. Juk, anot E. Hubardo, mokytojas, galintis išugdyti auklėtinių sugebėjimą dirbti su džiaugsmu, apvainikuotas laurais.

Vido Venslovaičio nuotrauka

 
Karjeros dienos 2015

Šakių „Žiburio“ gimnazijos Karjeros dienos 2015 programa

201111tvark

 
IŠRINKTAS NAUJAS GIMNAZIJOS MOKINIŲ PREZIDENTAS

   Suskaičiavus penktadienį vykusių rinkimų rezultatus paaiškėjo, kad naujuoju gimnazijos mokinių prezidentu išrinktas 2C klasės mokinys Jovaras Rinkevičius. Sveikiname ir linkime sėkmingai įvykdyti suplanuotus darbus.

 
GIMNAZIJOS MOKINIŲ PREZIDENTO RINKIMAI

Šiandien, kovo 13 dieną, vyksta „Žiburio“ gimnazijos Mokinių prezidento rinkimai. Dalyvauti rinkimuose pareiškė norą du antrų klasių mokiniai: Milda Antanaitytė ir Jovaras Rinkevičius. Prieš svaitę vykusiuose debatuose jie pristatė savo programas ir dalyvavo pokalbiuose bei atsakė į klausimus apie gimnazijos ateitį ir būsimus darbus.

Nekantriai lauksime balsavimo rezultatų.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>