Pamokų laikas

  1.  8.00 - 8.45
  2.  8.50 - 9.35
  3.  9.45 - 10.30
  4.  10.45 - 11.30
  5.  11.55 - 12.40
  6.  12.50 - 13.35
  7.  13.45 - 14.30
  8.  14.35 - 15.20
 

Kontaktai

  V.Kudirkos g. 33, 

  LT-71124 Šakiai

 

  Raštinės tel.
  (8 345) 60176
  

  gimnazija@ziburys.sakiai.lm.lt

Naudingos nuorodos

Norint pamatyti šį turinį jums reikalinga naujausia JavaScript ir Flash grotuvo versija.

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Get Adobe Flash player

 

 

Elektroninis dienynas

Šakių autobusai

aikos logo


eTwinning projektui „UNESCO paveldo objektai mūsų šalyse" suteiktas Nacionalinis Kokybės ženklelis

etw qualitylabel 63197 lt  Gimnazijos mokinių eTwinning veikla buvo įvertinta - projektui „UNESCO paveldo objektai mūsų šalyse“ suteiktas Nacionalinis Kokybės ženklelis.
  Šakių „Žiburio“ gimnazija nuo 2013-2014 mokslo metų vykdo tarptautinį eTwinning Plus projektą „UNESCO paveldas mūsų šalyse“. eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms, skirta bendrauti, vystyti bendradarbiavimo projektus ir dalintis idėjomis visoje Europoje. Programa „eTwinning Plus“ - tai programos „eTwinning“ plėtra į kaimynines Europos šalis. Ši programa apima šešias šalis iš Europos kaimynystės – Armėniją, Azerbaidžaną, Gruziją, Moldovą ir Ukrainą -, kurios dalyvauja Rytų partnerystėje, ir Tunisą iš Europos - Viduržemio jūros regiono partnerystės (EUROMED).

Skaityti daugiau...
 
„SENAIS GERAIS“ KVIEČIA

 

Tradiciniame renginyje „Senais gerais“ Jūsų lauksime paskutinį rugsėjo šeštadienį, 26 dieną 18 val.

 

Renginio programa

 17.30 - 18.00 - dalyvių registracija

18.00 - renginys aktų salėje

19.00 - susitikimai klasėse su klasių vadovais ir draugais

 Maloniai kviečiame dalyvauti

 
SPORTO ŠVENTĖS REZULTATAI
sport15 1  sport15 2 
 sport15 3 sport15 4 
Skaityti daugiau...
 
Dramos studijos naujokų atranka

drama2015
Esi drąsus?
Mėgsti dalyvauti renginiuose?
Išsiskirti minioje?
Turime puikų pasiūlymą Tau!

„Varpo“ dramos studijos šeima laukia tavęs! Ateik į naujokų atranką, kuri vyks jau šį ketvirtadienį (17d.), 15.20val., Šakių „Žiburio“ gimnazijos aktų salėje. Nepamiršk atsivesti ir draugų!
Iki susitikimo!

 
PRIĖMIMAS Į GIMNAZIJOS I KLASĘ

Skelbiame pirmokų, priimtų mokytis į gimnaziją, sąrašus pagal klases.

 

201111gamtuk

 
KVIEČIAME

 

O Jūs skubat

Pašėlusiai skubat užaugti,

Kad nemokytų nieks ir nebartų,

Nors ir žinot, jog daug ką paliekat

Už simboliškų pasakos vartų.

 

 LIEPOS 10 DIENĄ (PENKTADIENĮ) 17 VALANDĄ MALONIAI KVIEČIAME Į BRANDOS ATESTATŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĘ, KURI VYKS ŠAKIŲ JAUNIMO KŪRYBOS IR SPORTO CENTRE.

 


                                          Vaizdo rezultatas pagal užklausą „skambutis vaizdai“

 
PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ

Kur tu kvieti,

Mokyklini skambuti?

Kur tu mane vedi,

Pirmoke nedrąsus?

Neraginkit,

palaukite truputį,

Dar žvilgsnis klaidžioja

Po klasės kampelius...

Bet aidi jau skambutis.

Paskutinis.

Ir įsakmi, 

Valinga jo gaida:

Sugrįšite -

Mielaios sveteliais būsit,

Tik mokinukais, šeimininkais -

Niekada...

 

11.00 Ketvirtokų sutikimas
11.20 - 11.50 Paskutinė pamoka klasėse
12.00 Ketvirtokų atvedimas į salę
12.10 Šventė salėje

Kviečiame dalyvauti !

 
SVEIKINAME

   Gegužės 8 dieną Susisiekimo ministerijoje apdovanoti 44-ojo tarptautinio epistolinio rašinio konkurso nacionalinio etapo nugalėtojai. Šiemet mokiniai rašė laiškus tema „Parašyk laišką, kokiame pasaulyje nori užaugti".

   Iš nacionaliniam etapui atsiųstų 107 rašinių komisija išrinko 10 geriausių. Konkurso laureatams įteikti Švietimo ir mokslo ministerijos diplomai ir organizatorių dovanos.

Antroji vieta skirta Kamilei Danielevičiūtei iš Šakių „Žiburio" gimnazijos (mokytoja Rasa Bublaitienė)

   Laimėtojus sveikinęs Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, džiaugėsi, kad yra jaunų žmonių ir juos ugdančių mokytojų, kurie vis dar rašo laiškus ir puoselėja lietuvių kalbą. „Kol bus gyva lietuvių kalba, tol mes būsime išskirtiniai visame pasaulyje", – įsitikinęs susisiekimo ministras.

   Susirikusius pasveikino ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktoriaus pavaduotoja Gitana Viganauskienė. „Šis konkursas – labai gražus partnerystės tarp švietimo institucijų, Susisiekimo ministerijos ir kalbos žinovų pavyzdys. O šias visas grandis jungia vaikai, kurie šiandien yra svarbiausi, nes jų požiūris ir mintys keliaus toliau – į Europą ir visą pasaulį. Linkiu jiems sėkmės, o mokytojams dėkoju už pastangas ugdant meilę kalbai", – sakė G. Viganauskienė.

   Mokinių rašinius apžvelgė vertinimo komisijos pirmininkė Lietuvos Edukologijos universiteto Lietuvių ir lyginamosios literatūros katedros docentė Gitana Vanagaitė ir Valstybinės lietuvių kalbos komisijos Bendrojo skyriaus vedėja Aurelija Dvylytė. A. Dvylytė sakė, kad konkursui pateikti mokinių laiškai buvo sklandūs ir įdomūs, o šių metų tema leido mokiniams atskleisti savo požiūrį į pasaulį, baimes ir lūkesčius, džiaugsmus ir skaudulius. Buvo įdomus ne tik laiškų turinys – konkurso dalyviai atskleidė, kad moka pasakoti, sklandžiai reikšti mintis, valdyti žodį. „Esate įžengę į kūrybos pasaulį, todėl linkiu, kad kūrybos, rašymo poreikis jūsų nepaleistų ir teiktų džiaugsmą, o jūs vis meistriškiau naudotumėtės kalbos turtais ir puoselėtumėte gimtąją kalbą", – mokiniams linkėjo A. Dvylytė.

   Tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas rengiamas nuo 1971-ųjų. Jį rengia Pasaulinės pašto sąjungos Tarptautinis biuras kartu su Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija UNESCO. Lietuvoje šį konkursą organizuoja AB Lietuvos paštas ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Konkurso partneriai – Susisiekimo bei Švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos edukologijos universitetas ir Valstybinė lietuvių kalbos komisija.

 

Rasa Bublaitienė

 
„3DIREKTU“ dalyvavo nacionalinėje mokinių bendrovių mugėje

 muge

  Gegužės 15 dieną gimnazijos mokinių mokomoji bendrovė „3DIREKTU“ dalyvavo nacionalinėje mokinių bendrovių mugėje-konkurse. Mugė vyko Vilniuje, Ozo prekybos centre, kur savo stendais lankytojams ir komisijai prisistatė 60 Lietuvos mokinių bendrovių.

   Gimnazijos ketvirtokus, kurie pristatinėjo savo veiklą, modeliuojant ir spausdinant 3D spausdintuvu, lydėjo ir antrokų bei trečiokų „palaikymo komanda“, kuri domėjosi, ką įdomaus, inovatyvaus, patrauklaus sukūrė kitos mokinių bendrovės. Jie ne tik ruošėsi grįžę į gimnaziją idėjas pristatyti ekonomikos ir verslo pamokose, bet, svarbiausia, pasisemti įkvėpimo kitiems metams kuriant MMB savo mokykloje. Tuo tarpu, ketvirtokų komandai atsikvėpti ar pasidairyti mugėje nebuvo kada. Vos spėję įsikurti ir išklausyti organizatorių bei premjero Algirdo Butkevičiaus sveikinimų, jie jau dalijo interviu Lietuvos ryto televizijai bei visems besidomintiems dar nematyta 3D spausdinimo technologija. Palikę stende savo MMB prezidentą Rimantą, komandos nariai stebėjo, kaip nuo 33 metrų aukščio „Ozo“ bokšto nusileido LJA valdybos pirmininkas V. Lašas, taip pradėdamas mugės metu vykusį finalinį konkurso „Nukelk bosą nuo stogo“ renginį.

Skaityti daugiau...
 
Sveikiname taikliausius mokytojus

   sauliai  Gegužės 14 dieną gimnazijos šaudykloje vyko šaudymo varžybos, kuriose dalyvavo rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokytojai ir rajono švietimo sistemos darbuotojai. Buvo šaudoma pneumatiniu sportiniu pistoletu.
   Džiaugiamės, kad taikliausi buvo mūsų gimnazijos mokytojai:

Edvardas Grigošaitis - I vieta,
Asta Ulinskienė - II vieta,
Giedrius Rinkevičius - III vieta.

  Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti sportinėmis taurėmis ir medaliais. Varžybas rengė Šakių rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyrius bei sporto klubo „Kalibras“ vadovas Romas Liudžius.

 
INTEGRUOTA PAMOKA SU SVEČIU IŠ AUSTRIJOS

  austr1Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus holokausto ekspozicija-žaliasis namas pradėjo mokomąją edukacinę programą „Holocaust School Project“. Šiame projekte savanoris austras Markus Pollak lanko mokyklas visoje Lietuvoje ir anglų kalba veda paskaitas ir diskusijas apie holokaustą Lietuvoje ir su juo susijusias temas. Iki dabar jis jau aplankė 17 mokyklų skirtinguose Lietuvos miestuose. Taigi Markus Pollak aplankė ir mūsų gimnaziją.
   Jis pasakojo, kad į Vilnių atvyko prieš 9 mėnesius ir dar savanoriaus iki rugpjūčio vidurio. Austrijoje po mokyklos baigimo, prieš studijas universitete, visiems vaikinams yra privaloma tarnyba. Vietoj karinės tarnybos galima rinktis kaip alternatyvą civilinę arba memorialinę tarnybą. Pas mus lankęsis savanoris būtent ją ir pasirinko. Memorialinė tarnyba apima darbą holokausto memorialinėse vietose Europos šalyse, JAV arba Pietų Amerikoje.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>