Pamokų laikas

  1.  8.00 - 8.45
  2.  8.50 - 9.35
  3.  9.45 - 10.30
  4.  10.45 - 11.30
  5.  11.55 - 12.40
  6.  12.50 - 13.35
  7.  13.45 - 14.30
  8.  14.35 - 15.20
 

Kontaktai

  V.Kudirkos g. 33, 

  LT-71124 Šakiai

 

  Raštinės tel.
  (8 345) 60176
  

  gimnazija@ziburys.sakiai.lm.lt

Naudingos nuorodos

Norint pamatyti šį turinį jums reikalinga naujausia JavaScript ir Flash grotuvo versija.

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Get Adobe Flash player

 

 

Elektroninis dienynas

Šakių autobusai

aikos logo


NETRADICINĖS FUTBOLO VARŽYBOS

fule01  Vienas iš daugelio renginių minint Vilkaviškio Vyskupijos 90-mečio jubiliejų vyko balandžio 22 dieną Marijampolėje. Tai buvo ne tradicinis renginys, o futbolo varžybos, kuriose užsiregistravo ir dalyvavo net 47 komandos iš įvairių vyskupijos mokyklų. Iš viso dalyvavo per 200 mokinių. Šventė ir varžybos buvo organizuojamos Marijampolės Marijonų gimnazijoje. Mūsų gimnazijos komandą sudarė Ridas Martinkevičius, Deividas Vizgirda, Airidas Bublaitis ir Linas Arštikaitis. Jiems patarimų negailėjo kūno kultūros mokytojas Edvardas Grigošaitis.

Skaityti daugiau...
 
IŠVYKA Į KTU

   16 KTU 1Balandžio 19 dieną 18 gimnazijos mokinių vyko į Kauno Technologijos Universiteto organizuojamą konferenciją 'KTU Next'. Į šį renginį mus pakvietė buvusi gimnazijos mokinė Jovita Kažemėkaitytė. Penkiose paskaitose buvo kalbama apie naujausias technologijas ir jų pritaikymą kasdieniniame gyvenime. Mokiniams įdomiausias pranešimas buvo apie ateities maistą ir virtualiosios realybės prietaisus, kuriuos turėjome progą ir išbandyti.

16 KTU 01 16 KTU 02  16 KTU 2  16 KTU 3

Gabrielė Martinaitytė

 
Gimnazistai - konferencijos „Literatūra - tarp malonumų ir išminties“ dalyviai

   Balandžio 13 d. Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje vyko konferencija ,,Literatūra - tarp malonumo ir išminties“, kurioje dalyvavo ne tik garbūs svečiai (Seimo narys, daktaras Arvydas Vidžiūnas, profesorius, habilituotas humanitarinių mokslų daktaras Juozas Mureika, Lietuvos estetas, menotyrininkas, profesorius Algirdas Gaižutis, bet kaip lektoriai savo pranešimų ir kūrybos skaityti pakviesti visų Šakių rajono gimnazijų moksleiviai. Šakių ,,Žiburio“ gimnazistai parodė kompoziciją ,,Tenoriu būti“ (vadovė V.Meškaitienė), o 4 a klasės mokinė Akvilė Pranskaitytė (mokytoja Danutė Aniulienė) paruošė pranešimą ,,Skaitymo malonumai“ ir perskaitė trumpą savo kūrybos vaizdelį. Toks renginys leido dar kartą atsigręžti į tas vertybes, kurios dabartiniame sumaterialėjusiame pasaulyje dažnai pamirštamos. Buvo įdomu pasiklausyti autoritetingų svečių įžvalgų, deklamuojamų eilėraščių, skaitomos moksleivių kūrybos.

 
Karjeros diena

   Šiais metais įvykusi Karjeros diena buvo jau ketvirtoji. Mokiniai dalyvavo net 41 susitikime su kolegijų, universitetų, įvairių profesijų atstovais. Visada džiaugiamės sugrįžusiais buvusiais mūsų mokiniais. Šiais metais Karjeros dienoje dalyvavo 25 mūsų gimnaziją baigę mokiniai - nuo prieš 18 metų iki pernai pabaigusių. Kaip ir kasmet šurmuliavo mugė, kurioje dalyvavo 11 klasių ir dvi Mokinių mokomosios bendrovės. Pirkėjų ir šventinio bruzdesio tikrai netrūko.

   Šakių „Žiburio“ gimnazijos „Karjeros dienos 2016“ programa.

   Keletas šventės akimirkų, kurias įamžino Jonas Vaikšnoras.

08_karjera
01_karjera
02_karjera
03_karjera
04_karjera
05_karjera
06_karjera
07_karjera
08_karjera
09_karjera
10_karjera
11_karjera
12_karjera
13_karjera
14_karjera
15_karjera
16_karjera
17_karjera
18_karjera
19_karjera
20_karjera

 
SVEIKINAME

   Puikiai sekėsi mūsų gimnazistui Andriui Bendoraičiui respublikinėje Infomacinių technologijų olimpiadoje - jis laimėjo trečią vietą ir pateko į Baltijos šalių tarptautinę olimpiadą, kuri vyks Helsinkyje. Džiaugiamės ir linkime sėkmės.

 
SVEIKINAME

dramos st   Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse, kuris vyko balandžio 1-2 dienomis Kuršėnuose, mūsų gimnazijos kompozicija „Tenoriu būti“ pelnė 2-ąją vietą. Dramistai džiaugiasi amžinų dramisčių Gerdos ir Rugilės draugija ir palaikymu, dėkoja vadovei Vilijai už įdėtas pastangas bei rūpestį!

 

 
PUIKIAI SEKĖSI RESPUBLIKINĖJE CHEMIJOS OLIMPIADOJE

   Kovo 17-19 dienomis Vilniuje vyko 54-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada. Mokiniai turėjo atlikti praktines ir teorines užduotis. Šakių rajonui atstovavo mūsų gimnazistas trečiokas Modestas Matusevičius. Jam puikiai sekėsi: jis užėmė IV vietą ir buvo apdovanotas Pagyrimo raštu. Sveikiname Modestą.

 
PROTMŪŠIS

01 protmusis  Pamatęs skelbimą, kad vyks Roberto Petrausko protmūšis, specialiai skirtas gimnazijoms visoje Lietuvoje, negalėjau susilaikyti ir surinkau gabiausių gimnazistų komandą. Gaila, bet pirmas žaidimas nepasisekė taip, kaip norėjosi: į pirmą turą važiavo tik 4 iš 6 mokinių, nes ir aš pats, komandos kapitonas, ir kitas mokinys negalėjome dalyvauti. Nepaisant to, mūsų komanda atsilaikė gana neblogai ir užėmė garbingą 4 vietą. Padarę keletą keitimų, pasistiprinę, vykome į antrąjį žaidimą pilnu pajėgumu:

Skaityti daugiau...
 
Regioniniame konkurse ,,Kartu mes – Lietuva" – treti

   Kovo 10 dieną Šakių ,,Žiburio“ gimnazijoje nugalėjusi komanda nuvyko į edukacinio konkurso – protų mūšio ,,Kartu mes – Lietuva“ regioninį turą Marijampolėje. Komandą sudarė keturi 3 b klasės mokiniai: Emilija Puidokaitė, Agnė Rudaitytė, Justina Krištolaitytė, Erikas Šuopys, ir du suaugusieji: mokytoja ir tėvelių atstovė. Susirinkus dešimčiai komandų, prasidėjo įnirtingas mūšis, kurio metu buvo patikrintos istorijos, kultūros, literatūros žinios. Gimnazistai tik vienu tašku nusileido nugalėtojams ir liko treti (antrąjį rezultatą parodžiusi komanda nuo pirmosios atsiliko tik puse taško). Didžiuojamės savo komanda.

 
ATVIRŲ DURŲ DIENA

 
PAMINĖJOME KOVO 11-ĄJĄ

   2016 m. kovo 10 d. mūsų gimnazija paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Ta proga trečiokai, padedami istorijos mokytojų Astos Urbaitienės ir Dariaus Jakavičiaus, suorganizavo 1-2 klasių protmūšį. Kiekvieną komandą sudarė po tris atstovus iš pirmų ir antrų klasių. Varžėsi trys komandos - „A", „B" ir „C". Klausimai buvo iš Lietuvos istorijos: laikotarpio nuo ATR padalijimų iki Pirmojo pasaulinio karo. Protmūšį sudarė penki turai po 5 klausimus ir vienas turas, kuriame buvo 10 testinių klausimų (su pateiktais atsakymų variantais).
   Klausimai nebuvo iš lengvųjų, todėl pasistengti tikrai reikėjo. Pasibaigus renginiui paaiškėjo, kad absoliučia nugalėtoja tapo „A" komanda, surinkusi 44 taškus. Antrąją ir trečiają vietas atitinkamai užėmė „B" ir „C" komandos.
   Renginys buvo tikrai įdomus, žinias galėjo pasitikrinti ir tie, kurie nedalyvavo protmūšyje, o atėjo tiesiog pasižiūrėti. Dėkojame trečiokams ir mokytojams, kurie suorganizavo tokį puikų renginį, skirtą mūsų valstybės gimtadieniui, ir gimnazijos direktorei, kurios dėka protmūšio nugalėtojai galėjo atsipalaiduoti Šakių jaunimo ir kūrybos sporto centro baseine!

Gustė Žukauskaitė

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>