Pamokų laikas

  1.  8.00 - 8.45
  2.  8.50 - 9.35
  3.  9.45 - 10.30
  4.  10.45 - 11.30
  5.  11.55 - 12.40
  6.  12.50 - 13.35
  7.  13.45 - 14.30
  8.  14.35 - 15.20
 

Kontaktai

  V.Kudirkos g. 33, 

  LT-71124 Šakiai

 

  Raštinės tel.
  (8 345) 60176
  

  gimnazija@ziburys.sakiai.lm.lt

Naudingos nuorodos

Norint pamatyti šį turinį jums reikalinga naujausia JavaScript ir Flash grotuvo versija.

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Get Adobe Flash player

 

 

Elektroninis dienynas

Šakių autobusai

aikos logo


MOKSLO METŲ PABAIGA

 
PREZIDENTO RINKIMUS LAIMĖJO JONAS VAIKŠNORAS

     Sveiki, aš esu Jonas Vaikšnoras ir gegužės 24 d. buvau išrinktas Šakių „Žiburio“ gimnazijos mokinių prezidentu. Manau, kad drąsiai galiu save vadinti veikliu žmogumi. Aktyviai dalyvauju gimnazijos savivaldos veikloje, fotografuoju gimnazijos renginius, prisidedu prie organizacinės veiklos. Savo kadencijos metu stengsiuosi ieškoti būdų, kaip pagerinti gimnazijos atmosferą, kaip sudaryti efektyvią ir veiklią mokinių savivaldą. Taip pat, stengsiuosi įsiklausyti į gimnazijos bendruomenės poreikius ir problemas bei su savivaldos ir viceprezidentės Gustės pagalba ieškoti joms  tinkamiausių ir efektyviausių sprendimo būdų.

Jonas

 
GIMNAZIJOS PREZIDENTO RINKIMAI

   Gegužės 24-tą dieną vyks Šakių „Žiburio“ gimnazijos prezidento rinkimai. Praėjusį ketvirtadienį gimnazijos bendruomenei prisistatė du kandidatai: Jonas Vaišnoras (2b) ir Gustė Žukauskaitė (1a). Pristatymo metu kandidatai aptarė savo planus, kaip padaryti mūsų gimnaziją dar geresnę. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti balsavime.

 
Žiburiečiai finaliniame ,,Auksinio proto" žaidime

   Finalinis ,,Ausinio proto" žaidimas įvyko gegužės 7d. Druskininkuose „Europa Royale“ viešbutyje. Komandą „Atrakcija", kurioje buvo ir žiburiečiai: trečiokas Modestas Matusevičius , antrokė Milda Vasiliauskaitė ir istorijos mokytojas Darius Jakavičius, iš viso sudarė 9 žmonės. ,,Auksinio proto" finaliniame žaidime komanda dalyvavo pirmą kartą, bet šis bandymas tikrai buvo neblogas - bendroje visų komandų iš Lietuvos įskaitoje tarp 33 komandų užimta garbinga 22 vieta. Azartas tikrai neprarastas ir kitais metais komanda vėl tikisi sėkmingai šturmuoti „Auksinio proto" aukštumas!

 
PLYTA'16 VISOS SAVAITĖS PRISIMINIMAI
 
RUOŠIAMĖS Į DAINŲ ŠVENTĘ

   Smagu pasidžiaugti, jog gimnazijos merginų choras dalyvavo visose respublikinėse dainų šventėse, ne išimtis ir šie metai. Balandžio 2 dieną įvyko peržiūra, į kurią atvyko garbi komisija iš nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos ir pats Moksleivių dainų šventės vyriausiasis dirigentas. Sėkmingai pasirodžius, choras pakviestas liepos 4-6 dieną į respublikinę dainų šventę „Tu mums viena". Na, o su gražiu dainų šventės repertuaru choras jau dalyvavo respublikiniame festivalyje "Lai skamba jaunos širdys".

 
„Dainų dainelė"

   „Dainų dainelė" - tai vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių. „Dainų dainelė" siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies solistus ir vokalinius ansamblius.
   Gegužės 3 dieną Šakių „Žiburio" gimnazijos merginų ansamblis, vadovaujamas mokytojos Daivos Martinaitienės, dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė" filmavime Vilniuje. Prieš tai ansamblis praėjo visus konkurso etapus. Merginos atliko L. Vilkončiaus dainą „Tu". Gitara akompanavo Domantas Starkauskas, o smuiku pritarė Paulina Balniūtė. Konkurso vertinimo komisijos pirmininkas - Virgilijus Noreika, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (toliau LMTA) Dainavimo katedros profesorius, vicepirmininkas - Romualdas Kondrotas, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos direktorius, Irena Milkevičiūtė, LMTA Dainavimo katedros profesorė, Artūras Novikas, dainų kūrėjas ir aranžuotojas bei kiti garbūs komisijos nariai. Komisija dalyvius vertino pagal šiuos kriterijus: intonavimą, vokalinius duomenis, ansambliškumą, repertuaro pasirinkimą ir interpretaciją, artistiškumą, sceninę kultūrą.
   Labai tikimės jūsų palaikymo balsuojant adresu www.dainudainele.lt, o mūsų pasirodymą per LRT televiziją galėsite pamatyti gegužės 22 dieną.

 
PLYTA 2016

PLYTA 2016

 
„Auksinio proto“ entuziastai

 protai  Zypliuose vykusiame ,,Auksinio proto“ pavasariniame žaidime (12 antradienio vakarų) entuziastingai dalyvavo Šakių ,,Žiburio“ gimnazijos komanda ,,Op pavadinimas“, kurioje susibūrė tikri žiniukai gimnazistai Dominykas Staugaitis (3c), Ignas Jasulevičius (3c), Liudas Demikis (4d), Rokas Balčiūnas (4d), Lukas Liudžius (4c), Naglis Balčiūnas (2a) bei direktorė Jūratė Mozūraitienė, pavaduotoja Odeta Vasiliauskaitė, mokytojos Birutė Bendoraitienė bei Danutė Aniulienė. Bendroje įskaitoje ši komanda buvo stipriausia – surinko daugiausiai taškų. ,,Auksinio proto“ žaidimuose dalyvavo ir daugiau Šakių ,,Žiburio“ gimnazistų: Tautvydas Rūsteika ir Deimantė Šlapikaitė iš 4 a, Naglis Gudiškis (2a), Dominykas Rimaitis (4c), Andrius Kasparevičius (4c) . 3b klasės moksleivis Modestas Matusevičius ir istorijos mokytojas Darius Jakavičius su Šakių rajono komanda ,,Atrakcija“ žaidė Jurbarke ir taip pat iškovojo pirmąją vietą.

 
Sveikiname

olimp16   Praūžus olimpiadų ir konkursų maratonui bei artėjant mokslo metams į pabaigą, dar kartą norime pasidžiaugti ir pasveikinti visus laureatus.

 
PUIKIAI PASISEKĖ RESPUBLIKINĖJE EKONOMIKOS IR VERSLO OLIMPIADOJE

   Lietuvos edukologijos universitete vykusioje Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiadoje šiemet dalyvavo du gimnazistai: trečiokė Laura Apolianskaitė ir ketvirtokas Rokas Balčiūnas, į respublikinį turą papuolantys jau antrus metus iš eilės. Rokas iš olimpiados grįžo apdovanotas bronzos medaliu ir trečiojo laipsnio diplomu. Mokiniams olimpiadai padėjo ruoštis mokytoja Daiva Palukaitienė.

   Olimpiados dalyviai sprendė ekonomikos uždavinius, kurių didžioji dalis šiemet nagrinėjo įmonių finansinius rodiklius, atliko testą. Laukiant olimpiados rezultatų mokiniams ir jų mokytojams buvo pasiūlyta keletas pranešimų apie verslo kūrimą, verslumo ugdymo pokyčius šalyje, finansinio raštingumo svarbą, investavimo galimybes.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>