Pamokų laikas

  1.  8.00 - 8.45
  2.  8.55 - 9.40
  3.  9.50 - 10.35
  4.  10.45 - 11.30
  5.  11.40 - 12.25
  6.  12.30 - 13.15
  7.  13.25 - 14.10
  8.  14.20 - 15.05
  9.  15.10 - 15.55

Kontaktai

  V.Kudirkos g. 33, 

  LT-71124 Šakiai

 

  Raštinės tel.
  (8 345) 60176
  

  gimnazija@ziburys.sakiai.lm.lt

Naudingos nuorodos

Norint pamatyti šį turinį jums reikalinga naujausia JavaScript ir Flash grotuvo versija.

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Get Adobe Flash player

 

Elektroninis dienynas

Šakių autobusai


Savivalda
ŠAKIŲ „ŽIBURIO“ GIMNAZIJOS 2013-2014 M. M. KLASIŲ SENIŪNAI, PAVADUOTOJAI, KOMITETŲ NARIAI

 

 

 

KLASĖ

 

SENIŪNAS

SENIŪNO PAVADUOTOJAS

KULTŪROS KOMITETAS

SPORTO KOMITETAS

TEISĖS KOMITETAS

1A

 

Justas Jokūbaitis

Donatas Unguvaitis

Aušrinė Bacevičiūtė

Matas Naujokaitis

Kamilė Kazlauskaitė

1B

 

Milda Antanaitytė

Monika Martinaitytė

Domantas Starkauskas

Edvinas Levišauskas

Erika Vilkaitytė

1C

 

Liveta Duobaitė

Greta Dabravalskytė

Monika Čiricaitė

Eimantas Juška

Dominykas Staugaits

2A

 

Aušrinė Janulaitytė

Lukas Vaičiūnas

Justas Naujokas

Beata Mikelaitytė

Greta Kuncaitytė

2B

 

Miglė Nauburaitytė

Gabija Prazdeckaitė

Ieva Pilkauskaitė

Aurimas Juknaitis

Ilona Gabraitytė

2C

 

Reda Vaičiūnaitė

Jorūnė Bublaitytė

Milona Janeckaitė

Domantas Skeisgiela

Aivaras Šimkus

2D

 

Liudas Demikis

Ingrida Kluoniūtė

Šarūnas Leščevičius

Augustas Jakas

Viktorija Krištolaitytė

3A

 

Marius Pavalkis

Gabrielė Ruočkutė

Kotryna Simonavičiūtė

Linas Matulaitis

Tomas Markuza

3B

 

Simona Demeniūtė

Nerijus Mikšys

Ieva Rogačiūtė

Aistė Sakalauskaitė

Alma Baltrušaitytė

3C

 

Brigita Išganaitytė

Rasuolė Karūnaitytė

Laura Mekšraitytė

Rimantas Pašukas

Raminta Ragelytė

3D

 

Monika Gudelevičiūtė

Andželika Valaitytė

Ieva Puidokaitė

Linas Macijauskas

Almantas Liepuonis

Rimgaudas Bacevičius

3E

 

Evelina Simokaitytė

Tautvydas Butkus

Toma Grudzinskaitė,

Greta Karaliūtė

Lukas Patašius

Karolis Venskūnas

3 F

 

Gerda Bilskytė

Rugilė Bitautaitė

Leonas Rėčkus

Paulina Mockaitytė

Edvinas Skulsčius

Rytis Vizgirda

4A

 

Laura Dumčiūtė

Žaneta Šnipaitė

Laurėta Milkerytė

Dovilė Mandrijauskaitė

Laurynas Jasevičius

4B

 

Saulė Starkauskaitė

Eglė Morkevičiūtė

Tomas Naujokaitis, Greta Pakalkaitė

Ramūnas Maumevičius, Urtė Gečaitė

Indrė Kokytė

4C

 

Marius Užupis

Jūratė Kazlauskaitė

Gabrielė Ubartaitė

Aivaras Bielskis

Ignas Jakštys

4D

 

Vytautas Rudzevičius

Viktorija Milčiūtė

Jovita Kažemėkaitytė

Roberta Adomaitytė

Tomas Stanaitis

4E

 

Greta Unguvaitytė

Ieva Gudaitytė

Justė Kamaitytė,

Julija Labunaitytė

Domantas Iškrata,

Karolis Merčaitis

Milena Šiugždaitė,

Kamilė Korsakaitė

4F

 

Gabija Gudiškytė

Monika Ralytė

Kristina Sutkutė

Paulius Sėdaitis

Julius Kelertas

 

 

 

 
2012-2013 m.m. mokinių savivalda

Kultūros komitetas

 

Seniūnų taryba

 

Sporto komitetas

 

Teisės komitetas